MİSYONUMUZ;

İnsanların meskende değil yuvada yaşama hakkını, doğal yaşamdan kopmadan, modern, mimari ve teknolojik imkanlarından faydalanarak sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ;

Sahip olduğumuz manevi değerleri sabit tutarak ve sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle; tempomuzu, kalitemizi, başarılarımızı ve hedeflerimizi yurt içinde ve yurt dışında sürekli yükselen bir grafik üzerinde tutmaktır.

  ALTIN GİBİ BİR PROJE

“ALTIN EVLER“

ARMUTLU’DA YENİ BİR ŞEHİR KURULUYOR “ALTIN EVLER”.

ALTINEVLER’i Topkapı Eresin otelde gerçekleştirdiği basın toplantısı ile görücüye çıkarıldı.

Yalova Armutlu ilçesinde deniz sıfır olarak inşa edilecek olan altın evler projesi 500 konuttan oluşuyor. 78.500 M2 alana yapılacak olan altın evler projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Denizin yanı başında ve doğanın tam ortasında  nşa edilecek olan Altınevler projesinde, bir büyük bir alışveriş merkezi de var.

Açık ve kapalı yüzme havuzlarının yanı sıra termal havuzlarında bulunacağı sosyal alanlarda, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları,  otopark, fitness, SPA ve saunaların olacağı Altınevler hepinizi yeşilin ve denizin hemen yanı başına davet ediyor.

Kuran Grup tarafından inşaat ve altyapı çalışmalarına 2020 yılında başlanmış olup ilk  etap 2021 yılında teslim edilecektir.

Altın evler projesinin fikir sahibi Kuran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih kuran, basın toplantısında yaptığı konuşmada her şeyin bir hayal ile başladığını belirterek gurur abideleri olan Armodies Termal Park eksiksiz bir şekilde ve cumhuriyet tarihinin en hızlı devre mülk projesini inşa ettiklerini söyledi.

Kuran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kuran; “biz Armodies Termal Park projesine başlarken gelen taleplerin herkesin kendisine ait tapusu olacak diye yola çıktık. Bugüne kadar 20 bin aileyi tapu sahibi yaptık ve eksiksiz projelerimizi teslim ettik. Bugün ise ailemize yeni üyelere eklemek için Altın Evler projesinin lansmanını gerçekleştiriyoruz. Biz Avrupa’da yaşayana vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Ve Avrupa’da çok önemli bir marka haline geldik. Bu da bizim yaptığımız işlerin mükâfatı oldu.

Fatih Kuran; “biz Altın Evlerde sadece konut üretmeyeceğiz orada bir yaşam alanı inşaa edeceğiz, projenin hemen yanı başında bir alışveriş merkezi yaparak daire sahiplerinin sıkıntı yaşamadan her istediklerine ulaşabilsinler istedik. Dedik ya her şey yanı başında olmalı daire sahiplerinin termal havuzları ve SPA merkezleri ile tatillerini sağlıklı bir şekilde geçirmelerini sağlayacağız. Açık ve kapalı havuzlarımızın dışında 3 km’lik plajımızla hizmet vermiş olacak. Bizim için tatili en çok yapanlar çocuklardır. Çocuklar için özel oyun alanları ve havuzları yapacağız. Gençlerimiz için de futbol, basketbol, voleybol ve özel oyun alanları olacak. Aile büyüklerimiz için de ortak dinlenme ve sohbet alanları inşaa ederek komşuluk ilişkilerimizi daha da pekiştirmiş olacağız.